Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


poniedziałek, 26 maja 2008

Podwrocławskie Siechnice

niedziela, 25 maja 2008

Kontynuując wpis o "Jedynce" załączam kilka zdjęć z wnętrza. Uf... robi wrażenie. Szczególnie te niezabezpieczone czarne dziury... ( http://niechciane.blox.pl/2008/05/Zapomniana-Jedynka.html )Co tu dużo pisać: Osobowice i okolica Mostów Warszawskich. Uzupełniam wcześniej dodaną notkę ( http://niechciane.blox.pl/2008/05/wiadukt-kolejowy-Osobowice.html )

Osobowice:

Okolica Mostów Warszawskich:

Dostrzegłem te miejsca przy okazji przyjmowania nieruchomości do sprzedaży. Ogólnie ul. Kleczkowskiej unikam (nie ciągnie mnie do aresztu;P), ale tym razem wybrałem się z myślą o ciekawych ujęciach. Czy się udało? Myślę, że tak.

Niekórzy przekonali się juz o moim zboczeni - umiłowaniu do staroci i brzydoty. Oto kolejna dawka opuszczonego i zapomnianego. Hala naprawcza ZNTK znajduję się pomiędzy Leclerc`iem a ul. Jedności Narodowej.

Stoi i stoi, i jeszcze długo stać będzie, a już dawno miały tam auta parkować. Obok placu Rozjezdnego szpeci widok betonowy gigant. We wnętrzu nie brakuje pozostałości po libacjach i graffiti (często na najwyższym poziomie jakościowym!). Szukałem sów, a znalazłem lęk wysokości. Ale wrócę tam. Na pewno! Kilka zdjęć dołączę później. Może nawet z wnętrza. Więcej informacji o samym obiekcie znajdziecie tutaj: http://miastowroclaw.blox.pl/2008/05/parking-Jedynki.html

czwartek, 22 maja 2008

Kiedyś często marzyłem, żeby tam się znaleźć. Teraz czar prsynął. Niestety. Fotki do artystycznie udanych nie należą, ale zawsze coś nowego można na nich zobaczyć. Relacja składa się z 45 zdjęć. 

 

 

 

 


 
1 , 2