Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

MŁYN SUŁKOWICE

W marcu wyburzono elewator Młyna Sułkowice. Za rok właściciel terenu planuje w tym miejscu stworzyć centrum wystawiennicze. Będzie także miejsce dla kupców, którzy po przeniesieniu się w 2008 roku z Niskich Łąk, handlują tu co niedzielę wszystkim, czym się da. Szwarc, mydło i powidło. Niedzielne targowisko w następnym wpisie, a dzisiaj kilka ujęć prac rozbiórkowych elewatora. Dla tych, którzy nie wiedzą gdzie znajduje się Młyn Sułkowice podpowiadam - obok centrum Handlowego Korona. Czyli Wrocław Psie Pole - a jeszcze bliżej - Sołtysowice. Wejść na teren można od strony alei Poprzecznej.

Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl

wtorek, 30 lipca 2013, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
TARGOWISKO MŁYN SUŁKOWICE z NIECHCIANE UJĘCIA
Oprócz staroci, antyków lub zwyczajnie rzeczy używanych, do kupienia są także nowe produkty. Np. chemia gospodarcza z Niemiec, akcesoria AGD itd. Jak nazwa mówi, jest to targowisko, więc targujmy się, bo warto!   ... »
Wysłany 2013/08/03 18:28:07
Komentarze
2014/09/14 15:24:55
Bywam tam od czasu do czasu, faktycznie można tam kupić wszystko - rower, meble do salonu ale i np. płyty audio, elektronike czy masę drobnostek :)