Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

RUINY

Do tych ruin zawitałem po raz kolejny. Są to okolice lotniska w Legnicy. Niektóre zdjęcia są podobne do tych z pierwszej wizyty - link będzie niżej. W budynku nic się nie zmieniło. A powinien już dawno być odnowiony i zamieszkany. Jednakże developer, który jest właścicielem terenu wstrzymał inwestycję. Budynki dalej niszczeją. Zdjęciami zatrzymam je w pamięci.

Poprzednią wizytę znajdziecie tutaj: http://niechciane.blox.pl/2011/02/RUSKIE-TU-BYLI-MALA-MOSKWA.html

A to już zdjęcia z paździetnika 2012 (wygrzebane z "szuflady").

Ten mur znajduje sie na terenie przylegającym do tego z pokoszarowcami. Już inny właściciel, ale póki co teren jeszcze nie jest zagospodarowany. Podobno ma tu kiedyś powstać osiedle domków jednorodzinnych. Pożyjemy, zobaczymy.

Znacie jakieś fajne ruiny na terenie Wrocławia?

Proszę o wskazówki, gdzie ich szukać.

 

Grzegorz Ajdukiewicz / www.fotoswiat.pl

sobota, 20 kwietnia 2013, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
RUSKIE TU BYLI - MAŁA MOSKWA z NIECHCIANE UJĘCIA
Na tym zdjęciu widać, jak identyczny budynek został pięknie odremontowany przez developera. Lubię takie zakamarki. Zawsze mam wrażenie, że kryje się w nich jakaś tajemnica. tagi: Legnica, Rosjanie, Ruskie, radzieckie, ... »
Wysłany 2013/04/20 09:08:45
Komentarze
szary-burek
2013/04/24 11:37:05
Całkiem ciekawe miejsce do fotografowania :)
-
lavinka
2013/04/26 00:03:59
Wow. Ciekawe czy uda mi się tam dostać, zanim budynki rozpadną się do końca. Nie miałam pojęcia o istnieniu tegoż. A powinnam.
-
Gość: Magda, *.ae.jgora.pl
2013/04/27 10:14:14
Na Dolnym Śląsku jest mnóstwo tego typu obiektów, dużo jest też ruin po starych zamkach, czy pałacach, niestety niektóre przeznaczone do rozbiórki, jednak większość z nich niszczeje, a wejścia strzeże napis "wstęp wzbroniony" :P Kiedyś też sporo odwiedzałam takich miejsc, muszę powrócić do tego :) Zapraszam do mnie na bloga :) kreatywnieoswiecie.wordpress.com/
-
2013/06/05 20:54:34
Ehhh ale czemu to tak daleko od Krakowa?! Świetne foty!