Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

DIAGNOZJUSZ I WAGUŚ

Długi weekend listopadowy umożliwił mi złapanie w wizjerze aparatu dwóch nowych krasnali wrocławskich. Po Diagnozjusza wybrałem się na teren szpitala akademickiego przy ulicy Borowskiej. Prowadzi ważne badania na swoim mikroskopie przed wydziałem farmacji. Drugim, po którego się wybrałem był Waguś. Jego było trudniej znaleźć. Przede wszystkim dlatego, że sam go sobie źle oznaczyłem na mapie :) Ostatecznie udało się dotrzeć na ulicę Piękną 58A - stoi przed biurowcem firmy Wago. Oto zdjęcia, a pod nimi będzie link do pełnej galerii wrocławskich krasnali oraz link do mapy lokalizacji wrocławskich krasnali.

Adres kompletnej galerii zdjęć wrocławskich krasnali, jest tam również lista wszytskich krasnali, a na niej już 238 figurek.

Pomocna w szukaniu krasnoludków z Wrocławia będzie ta mapa.

Drugie ujęcie Diagnozjusza

Waguś

 

Grzegorz Ajdukiewicz / fotoswiat.pl

poniedziałek, 05 listopada 2012, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/11/30 12:42:39
szkoda ze go ze srebra nie zrobili, cena srebra troche zmalala, Brakuje tutaj tylko jakiejs krytyki choleryka. Nie zamierzam sie pastwic nad kolejnymi krasnalami. Im wiecej mimo wszystko tym lepiej.