Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

KRASNOLUDKI

W dzisiejszym wpisie możecie zobaczyć jak wyglądają cztery krasnale, które na wrocławskim Rynku zbierają na budowę Przylądka Nadziei. Będzie to obiekt dla dzieci z chorobami nowotworowymi. Jak widać na jednym ze zdjęć, jakiś baran pokusił się o uszkodzenie dużej skarbonki. Do roboty nierobie, a nie okradać dzieciaki już i tak pokarane przez los!

Kolejnym krasnalem będzie Hortuś - ogrodnik i miłośnik kwiatków. Mieszka na terenie Galerii Ogrodniczej Zielone Centrum - Psary ul. Główna 1C. Na zdjęciu znalazł się również Onkuś - wylicytowany przez firmę Germaz. Został postawiony na ul Strzegomskiej 139 przed salonem Mitsubishi. Ostatnim, a zarazem jednym z pierwszych wrocławskim krasnali jest Szermierz, który po raz trzeci pojawić się obok przejścia pod Uniwersytetem Wrocławskim.

Dla zainteresowanych tematem podaję link do pełnej galerii zdjęć i listy wszystkich wrocławskich krasnali. A tu znajdziecie mapę z adresami krasnali.

Krasnale zbierające na Przylądek Nadziei

Onkuś

Hortuś

Szermierz - wersja 2012 :)

Na mojej liście jest już 237 krasnali. Imponująca ilość. Gonię za nimi, a i tak nie jestem w stanie skompletować wszystkich zdjęć, gdyż co rusz to powstaje nowy. Ale nie spocznę :)

 

Grzegorz Ajdukiewicz / www.fotoswiat.pl

środa, 10 października 2012, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
szary-burek
2012/10/13 00:19:37
W tym Wrocławiu to same krasnale :)
-
ajduk
2012/10/20 09:22:11
Co począć?! Tak się już utarło i czasu nie cofniemy :)