Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

DZIEŃ BLOGA I KONIEC WAKACJI

Wczoraj miałem "uczcić" Międzynarodowy Dzień Bloga nowym wpisem. Jednakże napięty plan dnia na to nie pozwolił. Skończył się "świętowanie" w postaci odpoczynku od bloga. I tylko od tego, ponieważ jak wyszedłem rano z domu, tak wróciłem dopiero przed północą. Nie było sensu wyciskać nic na siłę.

Najważniejsze, że dzień był bardzo udany, mimo iż oficjalnie jako ostatni dzień wakacyjny. Zdołałem załatwić bardzo ważną dla mnie sprawę, później zdobyłem nowe zdjęcie krasnala Marzyciela - zdjęcie poniżej. Następnie zdiagnozowałem i usunąłem awarię auta - złośliwość rzeczy martwych! Na koniec nieplanowanie wybrałem się na koncert niemieckich rockmanów (z polskim akcentem) - czyli Scorpions. Zagrali z okazji XXXII rocznicy powstania NSZZ Solidarność. Na miejsce koncertu została wybrana zajezdnia MPK przy ulicy Grabiszyńskiej, kolebka wrocławskiej Solidarności. Przed Scorpionsami wystąpił Maciek Maleńczuk z Psychodancing. Rzekomo jeszcze przed nim miał wystąpić Big Cyc, ale ten element pominąłem, więc nie wiem czy wystąpił ;) Na Maleńczuku jeszcze lało, ale na szczęście na czas około dwugodzinnego występu Scorpions przestało padać lub tylko minimalnie kropiło. Koncert się udał! Ale fotki mam tylko ze średniej klasy telefonu.

A to już Marzycie (Dreamer) - trzymający w dłoni miniaturkę swojego ulubionego samolotu, czyli Boeinga Dreamlinera. Krasnala postawiła przed swoją siedzibą przy ul. bierutowskiej firma UTC Aerospace Systems, produkująca podzespoły m.in. właśnie do Boeingów. Do niedawno firma była znana jako Hamilton Sundstrand Poland.

Na koncercie Maleńczuka padało

Na czas występu Scorpions można było złożyć parasole.

Oczywiście usłyszeliśmy piosenkę prosolidarnościową (Wind of change), niestety wtedy zaciął mi się telefon :/

Ale udało się nagrać Send me an Angel - jak jutjub to przyjmie, to dołączę balladkę :)Wakacje i po wakacjach, co nie, uczniowie? Teraz byle do czerwca ;)

Grzegorz Ajdukiewicz / www.fotoswiat.pl

sobota, 01 września 2012, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/11/15 14:42:46
Ja w ostatni dzień wakacji wolałam wypocząć, dlatego uciekłam z Wrocławia, odwiedzając Łagów i hotel Świebodzin. Pojechałam tam z chłopakiem i spędziliśmy bardzo udany weekend z dala od zgiełku wielkiego miasta, w otoczeniu romantycznych krajobrazów i bliskości przyrody. Polecam wszystkim, którzy potrzebują wypoczynku.
-
akademiamarina
2013/01/12 18:28:18
Warto na wakacje wybrac sie nad wode gdzie bedzie mozna pojeździć na nartach wodnych lub pożeglować, nic tak nie odpręża