Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

ŚWIĘTA Z KRASNALAMI

Z okazji świąt Bożego Narodzenia miałem w końcu czas nadrobić zaległości "krasnalowe". Krótki rekonesans, po z góry założonych adresach, przyniósł wymierne skutki. Natomiast poszukiwania "w ciemno" nowości nic nie dały. I tak oto udało mi się spotkać Lotników, którzy dopiero co wylądowali przed Centrum Handlowym Borek przy ul. Hallera 52. Innym, moim zdaniem zdecydowanie ładniej wykonanym, krasnalem okazał się Skryba. Ufundował go sklep z piórami wiecznymi z ul. Szewskiej.

W poszukiwaniu nowych i starych krasnali przyda się Wam moja GALERIA ZDJĘĆ KRASNALI z ich pełną listą (http://krasnale.fotoswiat.pl) oraz mapa oparta na mapach google. Mapę krasnali znajdziecie pod adresem: http://mapa.fotoswiat.pl.

 

Lotnicy

Skryba

tagi: wrocławskie krasnale, wrocław, krasnal, fotoswiat.pl, grzegorz ajdukiewicz, fotoswiat, figurka krasnala, zdjęcia, fotografie, fotki, fotograf, galeria krasnali

poniedziałek, 26 grudnia 2011, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
emilya5
2012/05/28 09:16:41
Skrybę wycięli :( tylko buty zostały w wersji szczątkowej, ech...