Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

ZACZAROWANE MIASTO

Dlaczego zaczarowany? A chociażby dlatego, że każdy spacer po Wrocławiu odkrywa przede mną coś nowego. Przechodząc setki, ba, tysiące razy tymi samymi ścieżkami, każdorazowo można je inaczej odebrać. Czy to nie jest magia? Wielkie miasto, które dodatkowo posiada równoległe światy! Tym razem odkryłem nowe podwórko - studnię.

Znalazłem je obok wejścia do dawnego klubu Fuzon.

Klatka schodowa też prosi się o ujęcia.

"Dwie wieże" też chętnie fotografuję, niemalże za każdym razem przechodząc nieopodal. Tym razem próbowałem przypolować na krasnala pływającego na statku Wiktoria. Nie udało się. Na przystani spotkałem jedynie statek o imieniu Nereida.

A to już inna odmiana "magiczności" Wrocławia. Przejaw pomysłowości jego mieszkańców. Coraz ciekawsze informacje umieszczają na drzwiach swoich miejsc pracy. Ten napis mnie rozbawił. Swoją szczerością. Od razu przyszedł mi na myśl zwiastun filmu, który niedługo wejdzie do kin: "Wyjazd integracyjny" Nie mogę się go doczekać :)))

tagi: zdjęcia, fotografie, zdjęcia Wrocławia, wrocławskie osobliwości, architektura, podwórko, dziedziniec, Grzegorz Ajdukiewicz, fotoswiat.pl

czwartek, 20 października 2011, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
lavinka
2011/10/20 23:11:06
Uwielbiam takie odkrycia :)