Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

NAJMŁODSZY PROFESOR UWR

Przekornie nazwałem go najmłodszym. W rzeczywistości, tak myślę, jest wręcz najstarszym profesorem Uniwersytetu Wrocławskiego. Okulary sugerują, że przez stulecia siedział zaczytany w wielkich księgach gdzieś w podziemiach gmachu głównego Uniwerku. Dopiero teraz wyszedł na zewnątrz i przystanął obok wielkich drzwi uczelni, nie przestając czytać. Ciekawe co go tak zainteresowało? Możecie go spotkać na placu Uniwersyteckim. Tylko mu nie przeszkadzajcie :)

Jak widać Profesor ma wiele na głowie.

Próbowałem podejrzeć, co czyta? To chyba jakiś prastary krasnali język.

Wracając od nowego krasnala, skierowałem się jeszcze do Feniksu. Nie omieszkałem ponownie odwiedzić Kolekcjonera. Mieszka tam już prawie 3 lata. Krasnal  na najwyższym poziomie :) Turyści i miłośnicy Wrocławskich Krasnali wrzucają do specjalnego koszyczka nowe monety, które Kolekcjoner będzie mógł dokładnie obejrzeć pod swoją lupą.

GALERIA ZDJĘĆ I LISTA WROCŁAWSKICH KRASNALI

MAPA WROCŁAWSKICH KRASNALI

A turyści z czwartego pięta mogą rzucić okiem na Rynek i okolice.

niedziela, 11 września 2011, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: