Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

MOST RĘDZIŃSKI NOCĄ

Najnowsza wrocławska przeprawa nad Odrą już ponad dwa tygodnie odciąża miasto z ruchu samochodowego (głównie tranzyt). Nie brak jednak również wrocławian, którzy przejeżdżają mostem, jak i całą AOW (drogą S8) z czystej ciekawości. Rozumiem ich bardzo dobrze. Warto zobaczyć ten nowy symbol Wrocławia na własne oczy. Zarówno w dzień, jak i w nocy, robi olbrzymie wrażenie. Most jest potężny i po prostu piękny. Wybrałem się tam najpierw w dzień, żeby obadać trasę. Na drugi dzień, pomiędzy 19 a 20, wiedziałem już dokładnie dokąd i którędy się udać, żeby najlepiej ukazać na zdjęciach ten cud budownictwa inżynieryjnego. Zobaczcie sami, jak pięknie prezentuje się późnym wieczorem, dzięki doskonałej iluminacji want i pylonu. Mamy kolejny wspaniały i pożyteczny most. Na jego tle most Milenijny, to pikuś ;)
Przez dwie godziny gryzły mnie komary, oceńcie, czy było warto!?

WROCŁAW DZIĘKUJE ZA AOW !!!

Prezentowane poniżej zdjęcia są na srzedaż, cena do uzgodnienia, proszę o kontakt via e-mail lub przez stronę: http://www.facebook.com/fotoswiat

tagi: most Rędziński, Rędziński by night, most Rędziński nocą, Wrocław nocą, zdjęcia, fotografie, foty, fotki, Rędziński bridge, Wroclove, AOW, Autostradowa Obwodnica Wrocławia, droga S8, pylon, wanty, podświetlenie, iluminacja, rzeka, Rędzin

sobota, 17 września 2011, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
MOST RĘDZIŃSKI W PEŁNEJ KRASIE z NIECHCIANE UJĘCIA
Dla ciekawskich, poprzedni wpis na blogu - MOST RĘDZIŃSKI NOCĄ - ZDJĘCIA Trochę danych mostu Rędzińskiego, zaczerpniętych z WIKIPEDII : Most Rędziński  8211 drogowy   most wantowy nad 65279 Odrą ,  będący częścią autostrady A8 ... »
Wysłany 2011/09/19 20:35:29
Komentarze
2011/09/17 16:39:13
Przecuuuuuuuuuuuudne zdjęcia. Musiały Cię nieźle pokąsać, dając "pałera", bo fotografie naprawdę ujmujące.
-
2011/09/18 13:24:53
Oj warto było, warto! Super foty. Bardzo wdzięczny obiekt do zdjęć i świetnie wykorzystany.
-
Gość: mz66, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/11/21 22:41:12
fajne foty