Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

MOKRE KARKONOSZE

Ostatnia wycieczka w góry odbyła się przy niesprzyjającej pogodzie. Padało powyżej Karpacza. Trudno - najważniejsze jest sama obecność w górach. Wszakże tam jest wszystko co kocham :) Mgła i deszcz skłoniły mnie do ochraniania aparatu przed wilgocią. Zresztą i tak niewiele było widać. Dopiero przy zejściu do Samotni trochę się rozrzedziła biała mgiełka. Żeby całkiem nie poddać się władzy pogody, wybrałem się jeszcze do Przesieki. Postanowiłem przypomnieć sobie wodospad Podgórnej. Jeden z niewielu niekomercyjnych wodospadów w Karkonoszach. Choć i tu już ktoś wpadł na super pomysł postawienia budki ze słodyczami i pamiątkami. I tak było miło. Warto podróżować. Niekoniecznie by zobaczyć nowe, ale także by inaczej spojrzeć na stare. A jutro... Berlin i WOODSTOCK w Kostrzynie nad Odrą :)

piątek, 05 sierpnia 2011, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2011/08/05 21:53:53
Kochane Karkonosze.
-
Gość: ecikp, *.home.aster.pl
2011/08/06 20:46:22
bardzo lubię Karkonosze. I uwielbiam Samotnię :)
-
Gość: Kozica, 91.90.161.*
2012/03/26 10:22:12
Karkonosze, czy inne góry, zawsze znajdzie się ktoś, kto pyta, dlaczego tak często tam wracam. Odpowiedź jest zawsze ta sam: "Bo tam za każdym razem jest inaczej"
gorskie-wedrowanie.blogspot.com/