Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

ZOO WROCŁAW - AKWARIUM

Oto zapowiedziana, kolejna część fotografii z ostatniej wizyty we wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym. Dzisiaj krótko, bo co tu dużo gadać, wszakże ryby głosu nie mają :) Trudno się fotografuje akwaria, ze względu na ograniczoną ilość światła. Dlatego piranie tym razem w ogóle odpuściłem.

Tutaj znajdzieecie zdjęcia z ZOO - rocznik 2006 - MIESZKAŃCY WROCŁAWSKIEGO ZOO.

Po więcej informacji odsyłam do oficjalnej strony ZOO WROCŁAW.

Ostatnie akwarium jest w fazie remontu.

sobota, 09 lipca 2011, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
ZOO WROCŁAW - TERRARIUM z NIECHCIANE UJĘCIA
Małe karaczanki Jaszczurki i jaszczury Jeszcze dodam porcję informacji, zaczerpniętą ze stronny WROCŁAWSKIEGO ZOO Długa historia w kilku słowach: Historia ZOO 145 lat sukcesów   dawniej   10 lipca ... »
Wysłany 2011/07/09 10:05:52
ŻYCIE W ZOO z NIECHCIANE UJĘCIA
Zimno jest, nowych kadrów prawie wcale nie mam, ale mam szufladę. Zatem odsuwam i wygrzebuję. Oto mieszkańcy wrocławskiego ogrodu zoologicznego. Codzienności. Biała myszka. Czeka na śniadanie. Zje ją wąż. Cierpliwy krokodyl Za dużo ... »
Wysłany 2011/07/09 10:46:10
ZOO WROCŁAW - NIE TYLKO SURYKATKI z NIECHCIANE UJĘCIA
Aktualny zarząd ZOO wydaje się być otwartym na wszelakie pomysły. Pozyskuje także istotnych sponsorów. Podoba mi się takie postępowanie. Wszyscy na tym korzystają. Wszystko można wykorzystywać, jak widać zwierzęta to akceptują i odpowiada im ... »
Wysłany 2011/07/24 10:24:47
Komentarze
Gość: ecikp, *.home.aster.pl
2011/07/10 19:15:52
Również piękne i morskie jest akwarium w jednym z Waszych centrów handlowych :)
-
ajduk
2011/07/10 21:38:47
Potwierdzam, akwarium robi wrażenie. I poza kinem, jest jedyną atrakcją przyciągającą ludzi do tego centrum. Oczywiście chodzi o Arkady Wrocławskie. Co ciekawe, właściciel tej galerii buduje nieopodal kolejny budynek, również z galerią handlową. Sam sobie zrobi konkurencję. Ale mniejsza o to. Już nie mogę się doczekać otwarcia Sky Tower!