Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

LUNAPARK WROCŁAW 2011

Stało się tradycją, że Wrocław wita wiosnę przyjazdem niemieckiego lunaparku. Tegoroczne, już szóste, Święto Wiosny rozpoczęło się 26.03 a zakończy 25.04. W tym czasie warto się choć raz wybrać do Lunaparku. Podobno jest nawet w tym roku taniej niż w zeszłym. Mi spodobała się tegoroczna nowość, tzn. dwupoziomowy tor dla gokartów. Największą atrakcją pozostaje sporych rozmiarów Diabelski Młyn. Wszystkie zabawki, jak na rasowy lunapark przystało, są mocno oświetlone. I nagłośnione. Z każdego urządzenia leci inna muzyka. Nawet disco polo dało się usłyszeć. A w kasach zasiadają Niemcy, zabawnie gimnastykujący się wymawiając polskie słowa :) Zobaczcie zdjęcia!

Więcej zdjęć lunaparku tutaj: LUNAPARK WROCŁAW 2011

Zdjęcia z 2007r., gdy lunapark stał przy Muzeum Poczty i Telekomunikacji: LUNAPARK WROCŁAW 2007

Dzięki lunaparkowi budynki przy ul. Mazowieckiej zyskały darmową iluminację. Mieszkańcy pewnie się cieszą z rażącego światła w oknach i sporej dawki hałasu za nimi.

Na szczęście "park światła" nie przyćmił podświetlenia mostu Grunwaldzkiego

tagi: lunapar, luna, park, park światła, wrocław, plac społeczny, ulica mazowiecka, urząd Marszałkowski, urząd Wojewódzki, most Grunwaldzki, diabelski młyn, koło, karuzela, wrocławskie święto wiosny, szóste święto wiosny, 6. święto wiosny

czwartek, 31 marca 2011, ajduk

Polecane wpisy

  • TARGOWISKO MŁYN SUŁKOWICE

    W przeciwieństwie do poprzedniego wpisu ( MŁYN SUŁKOWICE ), dzisiaj robię zbliżenie na to, co się aktualnie na terenie dawnego młyna dzieje. A dzieje się główni

  • LEWITACJA

    Dzisiaj na wrocławskim Rynku można było zobaczyć taki oto widok. Wygląda na to, że bez ściemy. fot. Moja Mama

  • PÓŹNA JESIEŃ W SZCZYTNICKIM

    Mamy już koniec listopada. Dwie trzecie jesieni za nami. Szybko zleciało, przynajmniej mi. Ani się obejrzałem, a już liście spadły z drzew i zdążyły zbrzydnąć.

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: ecikp, *.internetdsl.tpnet.pl
2011/04/01 08:07:27
Fantastyczne zdjęcia - szkoda, że w tym terminie nie będę we Wrocławiu ...