Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

WROCŁAW NA PLANSZY MONOPOLY

Moi Drodzy Czytelnicy! Jest olbrzymia szansa, żeby Wrocław znalazł się na planszy polskiej edycji gry Monopoly. Bardzo się ucieszę, jeśli tak się stanie. Pomóżcie tego dokonać! Zagłosujcie! Pomożecie????? :) Wystarczy wejść na stronę www.monopoly.pl, wybrać miasto z listy głównej i oddać głos (głosy są rejestrowane, więc należy dokonać prostej rejestracji na stronie lub zalogować się za pomocą konta na FACEBOOKU). Można głosować codziennie! 1 głos na miasto głowne i 1 głos na miasto z listy dzikich kart. To co, gramy?! :)

 

 

niedziela, 20 lutego 2011, ajduk

Polecane wpisy

  • TARGOWISKO MŁYN SUŁKOWICE

    W przeciwieństwie do poprzedniego wpisu ( MŁYN SUŁKOWICE ), dzisiaj robię zbliżenie na to, co się aktualnie na terenie dawnego młyna dzieje. A dzieje się główni

  • LEWITACJA

    Dzisiaj na wrocławskim Rynku można było zobaczyć taki oto widok. Wygląda na to, że bez ściemy. fot. Moja Mama

  • PÓŹNA JESIEŃ W SZCZYTNICKIM

    Mamy już koniec listopada. Dwie trzecie jesieni za nami. Szybko zleciało, przynajmniej mi. Ani się obejrzałem, a już liście spadły z drzew i zdążyły zbrzydnąć.

TrackBack
TrackBack URL wpisu: