Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

KOTUŚ NUMER 6

Pojawił się niedawno, najmłodszy w rodzinie - kotek numer 6! Przyszedł razem z Szarą po kilku miesiącach jej nieobecności, ale w sumie nie ma pewności, że to jej dziecko. Nie raz opiekowała się już cudzymi kotkami. Pierwotnie nazwałem tego kotka Czarusiem, ale gdy udało się go złapać, okazało się, że to kolejna, piąta, kotka! Będzie zatem Czarusia :) Jest jeszcze bardzo nieufna, daje się pogłaskać tylko podczas picia mleka. Pewnie przez nieuwagę. Wygląda na zdrowego kota, więc powinno być z niej wiele pociechy. Dzikus też się zaczął do mnie przekonywać, czyli i z nową też da się zaprzyjaźnić - kwestia czasu. Gdyby nie biała "mucha" pod bródką i jasne oczka - to by była wypisz - wymaluj moja Daisy z czasu maleńkości. Proszę Państwa, oto Czarusia!

Musi się jeszcze wiele nauczyć

To jest urok posiadania kotów na wsi. Ludzie dają kotom swoje jedzenie, więc w ramach podziękowania koty przynoszą ludziom swoje jedzenie. Zagryzione myszy podrzucają przed drzwi, na schody lub po prostu pozostawiają na trawniku koło domu.

słowa kluczowe: kot, kotek, kicia, kotka, czarny kotek, kot na wsi

poniedziałek, 01 listopada 2010, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: ikroopka, *.chello.pl
2010/11/06 16:30:24
Lubię czarne koty, coś w sobie mają;)