Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

UZALEŻNIONY OD KRASNALI?

"Kiedyś powiem sobie dość...". Ale póki co staram się mieć je wszystkie. Wcale nie jest to takie proste. Np. zdobyłem Kapitana z Nereidy, ale już z Wiktorii się nie udało. Za fotkę Przedszkoludka musiałem wrzucić piątaka do skarbonki. Do Dąbrka Pierwszego należy się zameldować na portierni podstawówki. Dobrze, że jeszcze nie opanowała wszystkich ludzi schiza antypedofilska, bo jako faceta mogliby nie chcieć mnie wpuścić do budynku szkoły ;) Skoro Dąbrek jest Pierwszy - niech i u mnie będzie:

Wspina się po wiedzę w SP nr 1 im. Marii Dąbrowskiej

Kapitan z Nereidy (jeden z Kapitańskich Bliźniaków). Znajdziecie go, gdy stateczek Nereida zacumuje przy przystani na bulwarze Włostowica lub przy przystani obok mostu Zwierzynieckiego.

Przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie przyjmuje pacjentów Chirurg (Wydział Chirurgii AM).

W końcu się udało! Za trzecim podejściem/podjazdem wreszcie go zdobyłem. A niewiele brakowało, żeby sobie tego jednego skrzata odpuścić. Przedszkoludek opiekuje się dzieciakami w przedszkolu nr 87 - "Wrocławskie dzieciaki" ul. Pawłowa 6A.

Na tym kończy się dzisiejszy odcinek z serii "Wrocławskie Krasnale Grzegorza Ajdukiewicza". Ciąg dalszy nastąpi.

niedziela, 03 października 2010, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2010/10/03 19:28:41
Czy mogę link do Pana galerii krasnali wrocławskich umieścić na swoim blogu ?
-
ajduk
2010/10/03 19:54:18
Śmiało! Dziękuję za zainteresowanie.
-
2010/10/03 22:17:11
Jestem Dolnoślązaczką, więc pozwoliłam sobie zapytać samego swojego. :)