Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

FAJERWERKI NA STULECIE MOSTU GRUNWALDZKIEGO

Dzisiaj, tj. 10.10.10r., z okazji 100.j rocznicy otwarcia mostu Grunwaldzkiego, miasto zorganizowało o godz. 20.00 pokaz sztucznych ogni. Trwał 10 minut. Na ten czas policja zamknęła most dla pieszych i samochodów. Dużo huku i dymu spowiło nadbrzeże Odry, na którym zgromadziło się kilka tysięcy widzów. Pokaz był udany. Oto kilka ujęć.

niedziela, 10 października 2010, ajduk

Polecane wpisy

  • TARGOWISKO MŁYN SUŁKOWICE

    W przeciwieństwie do poprzedniego wpisu ( MŁYN SUŁKOWICE ), dzisiaj robię zbliżenie na to, co się aktualnie na terenie dawnego młyna dzieje. A dzieje się główni

  • LEWITACJA

    Dzisiaj na wrocławskim Rynku można było zobaczyć taki oto widok. Wygląda na to, że bez ściemy. fot. Moja Mama

  • PÓŹNA JESIEŃ W SZCZYTNICKIM

    Mamy już koniec listopada. Dwie trzecie jesieni za nami. Szybko zleciało, przynajmniej mi. Ani się obejrzałem, a już liście spadły z drzew i zdążyły zbrzydnąć.

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
STO LAT!!! z WROCŁAW
Momentami niebo było tak jasne, jakby oświetlała je wielka latarnia. Można było doskonale obejrzeć okolicę! Było głośno i kolorowe. Mam tylko nadzieję, że zwierzęta z okolicznych budynków nie były zbyt mocno zestresowane. ... »
Wysłany 2010/10/11 02:19:39
Komentarze
katon124
2015/09/17 15:35:51
NIesamowite! Prawdziwa pirotechnika profesjonalna, lepiej niż w sylwestra! Ale i tak zabawa tanimi fajerwerkami może być całkiem przyjemna.