Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

KRASNALE - PIASTOSŁAW, LAPPEK I KOLEJARZ

Wrocławskie krasnale nieustannie się namnażają, może nawet coraz szybciej. Już nie mogę ich dogonić, ale jeszcze gonię za nimi.

Dzisiaj 3 nowe okazy do kolekcji (http://fotoswiat.pl/galeria/list.php?exhibition=40). Pamiętajcie, że każdego krasnala możecie odszukać na tej oto mapie: MAPY GOOGLE - WROCŁAWSKIE KRASNALE

Przed budynkiem D20 Politechniki Wrocławskiej (nowy budynek prawie przy pl. Grunwaldzkim - pomiędzy rondem a mostem Grunwaldzkim) przystanął (oby na długo) Lappek i pcha swoją szpulę z kablem. Nietrudno się domyślić, że sponsorem jest firma LAPP KABEL. Dla ułatwienia zapisano to na tabliczce z imieniem krasnala. Jest to już drugi, po Wykształciuchu, krasnal przy PWR.

Na wyspie Słodowej możecie już szukać Piastosława I Złocistego - krasnal z dobrze rozwiniętym mięśniem piwnym siedzi na butli złotego trunku marki Piast - prawdziwie wrocławski Krasnal ;) Szkoda tylko, że Piast już się we Wrocławiu nie produkuje (dziękujemy Ci Carlsbergu :/) Pozostał Spiż.

Czyżby zwracał się z jakąś prośbą lub podziękowaniem do Bachusa? :)

Na koniec krasnal, który do Wrocławia wprowadził się już dawno temu, ale dopiero teraz udało się go złapać. Kolej wyremontowała wiadukt nad ulicą Świdnicką - Powstańców Śląskich i zamontowała na nim krasnala, jednakże ten prędko zniknął. Wygląda na to, że Pan Moczek wykonał go ponownie i już jest z powrotem wśród swoich kolegów i koleżanek. Przedstawiam Kolejarza:

piątek, 23 lipca 2010, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: