Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

MOTOCYKLISTA I AGOREK TO TEŻ KRASNALE

Wrocław >> KRASNALE

Znajdź WROCŁAWSKIE KRASNALE NA MAPIE WROCŁAWIA

Galeria wszystkich Krasnali

Poczet Wrocławskich Krasnali nieustannie rośnie. Ciężko złapać je wszystkie. Oto 2 nowe: Motocyklista i Agorek. A także jeden po przeprowadzce: Bibliofil. Próbowałem drugi raz podejść Przedszkoludka, ale znów się nie udało. Mają jakieś problemy wewnętrzne. Chcą go odsłonić przed oficjelami - albo im nie pasuje, albo jest brzydka pogoda. Może do końca czerwca się wyrobią. Nie zamierzam się prosić o możliwość zrobienia zdjęcia - jak nie chcą pokazać, to niech sobie go trzymają w piwnicy i wtedy D**PA z promocji, a chyba do tego miał służyć?!

Hitem tej wiosny jest Motocyklista, który przystanął pod Katedrą św. Marii Magdaleny. Ta Katedra patronuje wrocławskim motocyklistom, zatem wybór miejsca nie dziwi. Po publicznej zbiórce pieniędzy na krasnala, w końcu udało się go wsadzić na motocykl.

Z kolei na Różance zamieszkał Agorek - przy wejściu do Centrum Kultury Agora - ul. Serbska 5A. Nie wiedziałem, że tam znajduje się coś takiego i to w nowoczesnym budynku pośród osiedla domków jednorodzinnych z epoki Gierka. Strona CK Agora

Natomiast po wielomiesięcznej tułaczce nowe lokum znalazł Bibliofil. Przycupnął przed Mediateką na pl. Teatralnym

środa, 09 czerwca 2010, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
brite
2010/06/09 21:46:04
Zapraszamy też do odwiedzenia łódzkich krasnali!: krasnolodzki.blogspot.com/