Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

MISTRZOSTWA POLSKI W TAŃCU - OSTATNIA RELACJA

Nowych zdjęć do obrobienia przybywa, dlatego czym prędzej należy rozliczyć się z przeszłością. Czyli z zeszłorocznymi. Tak więc prezentuję ostatnią porcję zdjęć z 34. akademickich Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim.

Pozostało pokazać to, co działo się na parkiecie w przerwach między tańcami konkursowymi. Występy zespołów tanecznych i solistów w różnym wieku - od przedszkolaków do studentów.

A ta mała dużo osiągnie w tańcu. Jest niesamowita, zarówno w solówkach jak i choreografii dla wielu tancerzy! Rok wcześniej też występowała.

Więcej relacji z Akademickich Mistrzostw Polski: http://niechciane.blox.pl/2010/03/XXXIV-AMP-W-TANCU-TOWARZYSKIM-STYL-LATIN.html

wtorek, 16 marca 2010, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: