Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

FONTANNA MULTIMEDIALNA W AKCJI

Tak jak obiecałem we wpisie FONTANNA MULTIMEDIALNA PO ZIMIE, należy pokazać, jak fontanna na Pergoli działa. Myślę, że jest to dobry moment, gdyż miasto zamierza 1-go kwietnia rozpocząć sezon sikawkowy. Oficjalnie - ponieważ niektóre fontanny znajdujące się na terenie podległym ZDiUM już sikają.

No to AKCJA! (20.06.2009r.)

Pokaz światła, dzwięku, ruchu i obrazu przyciągnął rzesze widzów. Nie spodziewałem się aż takich tłumów. Dla zainteresowanych tematem fotoamatorów rada - należy się znaleźć na miejscu wcześniej, zająć pozycję i jej pilnować. Warto uzbroić się w statyw. Najlepsze miejsce, poza dachem restauracji, będzie na schodkach lub tuż przy oczku wodnym - tam gdzie jest najkrótsza linia prosta pomiędzy sercem fontanny a Halą Stulecia ;)

RADA: Nie wiem po co niektórzy walą lampą w ciemność. Nie dość, że trzeba użyć dużej czułości kliszy/matrycy, to w dodatku rozświetlają przestrzeń i w efekcie otrzymują piękną drogę mleczną na zdjęciu. Skupcie się na świetle fontanny! I tak wbudowana lampa nie dosięgnie środka fontanny. Doświetlicie nią jedynie pierwszy plan - np. jak chcecie po ciemku zrobić fotę siostrze - z odległości metra ;)

wtorek, 30 marca 2010, ajduk

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
ajduk
2010/04/30 19:24:15
1-go maja startuje nowy sezon fontanny Multimedialnej. Więcej: www.wroclaw.pl/m3375/p132911.aspx