Witaj na blogu fotograficznym z dominującym tematem fascynującego Wrocławia!

Kontakt:

popieram

WAŻNE!

Tekst oraz zdjęcia prezentowane na blogu są własnością autora (Grzegorz Ajdukiewicz / http://fotoswiat.pl) i chronione są prawem autorskim. Jeśli chcesz je jakkolwiek wykorzystać, skontaktuj się najpierw ze mną. Za złamanie praw autorskich grozi kara grzywny lub więzienia do lat 3. (Art. 115 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).


Blog > Komentarze do wpisu

Salvador Dali "Profile of Time" ("Profil Czasu")

Zdarzyło się wrócić tej nocy z wojaży po Europie. Zbiory fotograficzne zostały mocno wzbogacone, ale ja mimo wszystko zacznę inaczej. Od zaległości. Następnie rozpocznę cykl zdjęć z podróży.

Zainspirowany blogiem Camparis udałem się do Arkad Wrocławskich celem sfotografowania ciekawej rzeźby, która docelowo stanie przy Sky Tower. Oto ona. Mi się podoba.A to makieta Sky Tower również ustawiona w Arkadach Wrocławskich. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Wiecej fotek nie dorzucę - warto zobaczyć na własne oczy!

niedziela, 11 maja 2008, ajduk

Polecane wpisy

  • TARGOWISKO MŁYN SUŁKOWICE

    W przeciwieństwie do poprzedniego wpisu ( MŁYN SUŁKOWICE ), dzisiaj robię zbliżenie na to, co się aktualnie na terenie dawnego młyna dzieje. A dzieje się główni

  • LEWITACJA

    Dzisiaj na wrocławskim Rynku można było zobaczyć taki oto widok. Wygląda na to, że bez ściemy. fot. Moja Mama

  • PÓŹNA JESIEŃ W SZCZYTNICKIM

    Mamy już koniec listopada. Dwie trzecie jesieni za nami. Szybko zleciało, przynajmniej mi. Ani się obejrzałem, a już liście spadły z drzew i zdążyły zbrzydnąć.

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Profile of Time z WROCŁAW
W końcu udało mi się wyrwać do Arkad Wrocławskich i zobaczyć rzeźbę Salvadora Dali. Jakoś nie mam serca szwędać się po galeriach handlowych, ale rzeźba oraz rozgłos przy jej sprowadzaniu przyciągnęły mnie tutaj niczym magnes. I nie ukrywam, że ... »
Wysłany 2008/09/01 13:14:03
Komentarze
Gość: Marcin, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2011/09/07 14:08:11
Piękne zdjęcia.